Весняна акція для нових клієнтів «Фіксований тариф»

Весняна акція для нових клієнтів «Фіксований тариф»
calendar 01.03.2024
«Вас влаштовує тариф за інтернет, але не влаштовує якість послуг від вашого провайдера? Хочете змінити провайдера, але залишити свій тариф?

Умови акції

1. Акція “Фіксований тариф” діє з 1 березня 2024 року.

2. Беручи участь в Акції, кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з цими Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах та Публічному договорі компанії Домінет.

3. Взяти участь в акції “Фіксований тариф” може будь-який абонент, який бажає перепідключитись від іншого провайдера. У випадку відсутності технічної можливості включення оператор може відмовити абоненту у підключенні.

4. Необхідно надати діючий, не менше 3-х місяців, договір зі старим провайдером.

5. При переході від іншого провайдера ваш тариф залишається не змінним на 12 місяців та без права блокування послуги в період дїї акції.

6. Через рік умови та тарифи будуть змінені, згідно чинних умов та тарифів компанії Домінет.

7. Виділена IP-адреса в тариф не входить і має свою абонентську плату за місяць.

8. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

9. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення положень цих Правил, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

10. Акцією можна скористатися до 1.06.2024 року

Новини
Акції

Підключайся!

Користуйся всіма перевагами швидкісного інтернету та цифрового телебачення Dominet
Підключитися
Підключитися