Зона відповідальності провайдера та абонента. WI-FI

Зона відповідальності провайдера та абонента. WI-FI
calendar 04.11.2019
Провайдер несе відповідальність ВИКЛЮЧНО за КАБЕЛЬНИЙ КАНАЛ ЗВ'ЯЗКУ. Радіоканал (wi-fi) знаходиться в зоні відповідальності абонента.

Шановні абоненти!

У зв’язку з частими випадками нерозуміння зон відповідальності провайдера і абонента, нагадуємо, що провайдер несе відповідальність ВИКЛЮЧНО за КАБЕЛЬНИЙ КАНАЛ ЗВ’ЯЗКУ. Радіоканал (wi-fi) знаходиться в зоні відповідальності абонента, провайдер може дати лише деякі рекомендації щодо встановлення роутерів (точок бездротового доступу).

Зважаючи на те, що ширина wi-fi радіоканалу обмежена, важливо розуміти, що стабільна робота не гарантується в місцях масової установки wi-fi точок доступу. До того ж, домашні wi-fi роутери мають обмежений потенціал продуктивності і не вміють розподіляти швидкість рівномірно між усіма клієнтами.

УВАГА! Зміна тарифного плану не вплине на зону та якість wi-fi покриття.

Підсумовуючи викладене, звертаємо вашу увагу, що радіоканал (wi-fi) – вкрай нестабільне середовище для передачі даних. Якісний сигнал гарантується виключно за умови професійного проектування і планування wi-fi покриття, виходячи з конкретних умов експлуатації (розміщення точок доступу ВСЕРЕДИНІ приміщень, наявність якісного обладнання тощо).

Новини
Акції

Підключайся!

Користуйся всіма перевагами швидкісного інтернету та цифрового телебачення Dominet
Підключитися
Підключитися