Про технологію GPON

Про технологію GPON
calendar 13.12.2019
Сучасна технологія підключення GPON забезпечує стабільність і високу якість з'єднання, яке не залежить від загального мережевого навантаження і зовнішніх чинників.

GPON (гігабітна пасивна оптична мережа) від інтернет-провайдера DOMINET – це широкосмугові мережі мультисервісного доступу, де по одному кабелю надаються послуги Інтернету та телебачення з гарантованою якістю обслуговування.

GPON – це ваш персональний оптоволоконний канал з можливістю пропускної здатності до 1 Гб / сек.

Оптоволоконний кабель прокладається в квартиру, що гарантує найвищу якість послуг і стабільність швидкостей.

GPON – справжня революція в сфері телекомунікацій!

Технологія активно розвивається в усьому світі, а число абонентів, в тому числі і в Приірпінні, зростає стрімкими темпами.

Сучасна технологія підключення забезпечує стабільність і високу якість з’єднання, яке не залежить від загального мережевого навантаження і зовнішніх чинників.

GPОN – це сучасний швидкісний стандарт, прийнятий в Європі і світі.

DOMINET – єдина телекомунікаційна компанія, яка пропонує своїм абонентам послуги Інтернету і цифрового телебачення з підключенням на мережах GPON в приватних будинках та квартирах.

Як працює GPON

Забезпечення доступу в Інтернет за технологією GPON передбачає заміну застарілих мідних кабелів на більш прогресивні оптоволоконні, що володіють значно більшою пропускною спроможністю. Сигнал по такому кабелю проходить за допомогою світлового, а не електричного імпульсу. Світловий імпульс проходить по скляному волокну, забезпечуючи більш надійний сигнал і високу швидкість при низьких енерговитратах.

Налаштування роутера GPON передбачає прокладку оптоволоконного кабелю безпосередньо в квартиру абонента, а не до всього будинку, що гарантує постійну швидкість доступу в Інтернет і виключає збої в роботі через перевантаження мережі.

Для підключення до технології GPON абоненту встановлюється модем – ONU (Optical Network Unit), завдяки якому підключення всіх послуг в подальшому відбувається віддалено і в одному пристрої.

Перспективи розвитку

Сьогодні з упевненістю можна сказати, що технологія GPON не тільки йде в ногу з часом, а й значною мірою випереджає його, розширюючи межі можливого. Новий стандарт швидкостей дозволить постійно поповнювати пакет послуг, що надаються. Однією з головних причин, по якій варто підключити GPON, є отримання цілодобового доступу до відеоспостереження, телеметрії, охоронної сигналізації та інших послуг. Ресурси технології дозволяють говорити про перспективи розробки і впровадження безлічі інших послуг для кращої якості життя.

GPON – це персональний оптичний канал для кожного користувача.

Всі послуги підключаються через один кабель, не потребуючи зовнішнього джерела живлення!

Швидкість передачі даних по існуючим тарифам – від 100 до 800 Мбіт / сек.

Швидкий інтернет, телебачення HD-формату і завжди надійне з’єднання!

Новини
Акції

Підключайся!

Користуйся всіма перевагами швидкісного інтернету та цифрового телебачення Dominet
Підключитися
Підключитися