Акція. Для нових абонентів

Акція. Для нових абонентів
calendar 19.02.2021
При переході від іншого провайдера два місяці у подарунок!

Деталі акції:

Акція дійсна для нових абонентів в багатоповерхових будинках.

Якщо ви користувалися послугами іншого провайдера, оплатіть першу абонентську плату в день підключення та отримайте собі на баланс суму в розмірі вартості 2-х абонентських плат в подарунок.

Після сплати першої абонентської плати абонент зобов’язаний попередити компанію Домінет про бажання взяти участь у акції 1+2 зателефонувавши за номерами
073 640 40 24
099 640 40 25
098 640 40 26

Умови:

1. Вартість підключення – 0 (нуль) гривень в багатоквартирних будинках за наявності технічної можливості.

2. Перепідключення від провайдера, що використовував підключення Ethernet або оптика FTTP/PON;

3. В акційний тарифний план входять наступні послуги:

– мінімальний тарифний план при підключенні технологією Ethernet становить 130грн на місяць. Доступ в мережу Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с без обмеження за обсягом спожитого трафіку.

– мінімальний тарифний план при підключенні технологією FTTP/PON становить 160грн на місяць. Доступ в мережу Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с без обмеження за обсягом спожитого трафіку.

4. Прийменник «до» означає, що швидкість передачі даних в мережі Інтернет залежить не тільки від технічних особливостей послуги, що надається ТОВ «Домінет», а й від дій третіх осіб – операторів зв’язку, організацій та осіб, які керують сегментами мережі Інтернет, які не належать ТОВ «Домінет». Швидкість доступу до мережі Інтернет є величиною невизначеною і залежить від ряду параметрів, в тому числі технічних характеристик підключення даних точок, абонентського обладнання, маршруту і поточного завантаження каналів. Всі параметри є змінними і не гарантуються ТОВ «Домінет» за межами своєї мережі.

5. Промоперіод становить 2 календарних місяці.

6. Відмітка в Заяві про приєднання до Публічного договору відносно можливості використання даної акції (видається майстром при підключенні).

* Сума нарахування абонентської плати дорівнює вартості обраного тарифного плану на момент підписання договору.

Діє на постійній основі.
Акції не об’єднуються!

Додатково абоненти можуть підключити IPTV ТВ від компанії OmegaTV.

1. Для перегляду каналів на телевізорі з технологією SMART необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення або придбати IPTV ТВ приставку.
2. Вартість послуг за тарифами:
UA: Ефір – 99 грн./міс. (139 каналів)
Преміум – 118 грн./міс. (175 каналів)
VIP HD – 148 грн./міс. (203 канала)
3. Надання послуг за тарифом здійснюється за наявності позитивного балансу на особовому рахунку Абонента. Сума щомісячних платежів є фіксованою і не ділиться на кількість днів у місяці. При нестачі коштів на особовому рахунку Абонента для списання коштів, надання послуги призупиняється.

Новини
Акції

Підключайся!

Користуйся всіма перевагами швидкісного інтернету та цифрового телебачення Dominet
Підключитися
Підключитися